KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15274150
nr 1527 4150
Sven-Göran Svensson Gson
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Sven-Göran Svensson Gson (f. 1943), "Ingen dans på rosor". Signerad, oramad. Olja på duk, 90x60 cm
Sven-Göran Svensson G:son, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 mars 2023
kl 18:01:10
13/3 17:49:11
13/3 18:00:48
Sven-Göran Svensson Gson
Läs mer om Sven-Göran Svensson Gson